Bitcoin Revolution: co musisz wiedzieć?

Bitcoin Revolution to jeden z najlepszych kryptobotów, jakie wyrosły na fali rosnącego zainteresowania handlem Bitcoinem. Poniżej opiszemy wszystkie jego najważniejsze cechy, które sprawiają, że właśnie ten program można uznać za lidera automatycznej gry na kryptowalutach.

Automatyczna analiza i transakcje

Bitcoin Revolution to program w pełni automatyczny. Wymaga tylko wstępnej konfiguracji, co oznacza, że teoretycznie o raz ustawionym kryptobocie można zapomnieć i tylko co jakiś czas dokonywać wypłat. Oczywiście nie byłoby rozsądnym pozostawianie inwestycji bez kontroli, ale mniej więcej na to ma pozwalać aplikacja. Bitcoin Revolution w czasie rzeczywistym analizuje bieżące statystyki i porównuje je z danymi historycznymi. Jeśli napotka wzór, który wcześniej użytkownik określił jako sygnał do wykonania konkretnej akcji, to tę akcję wykona. Jest to nieoceniona pomoc na rynku podatnym na spekulacje, gdzie wartości zmieniają się w ułamku sekund i z taką samą szybkością trzeba zlecać wykonanie kolejnych operacji.

Duża personalizacja automatu

Bitcoin Revolution jest narzędziem, które pozwala w bardzo dużym zakresie personalizować strategię marketingową. Przede wszystkim udostępnia użytkownikowi absolutnie wszystkie opcje, z których korzystają gracze „ręczni”. Możliwość stworzenia nawet bardzo złożonego schematu inwestycyjnego pozwala w większym stopniu kontrolować ryzyko związane z grą na kryptowalutach. Nadal jest ono stosunkowo wysokie, ale dzięki Bitcoin Revolution można przynajmniej mieć świadomość, że na pewnym etapie kampania przyniesie oczekiwane skutki, jeśli zostanie odpowiednio zaplanowana.

Dostępny dla nowych graczy

Jest kilka powodów, dla których Bitcoin Revolution to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy są nowi w świecie kryptobotów. Warto jednak zaznaczyć, że żaden automat nie nadaje się tak naprawdę do gry dla całkowitych żółtodziobów. Przed rozpoczęciem inwestycji należy zgromadzić podstawową wiedzę o tym, czy jest Bitcoin i na jakich zasadach się nim „handluje”. Uzbrojeni w tę wiedzę mogą automatyzować swoje strategie i właśnie na tym etapie przydaje się Bitcoin Revolution. Ma on jednak dwie cechy, które stawiają go ponad większością konkurencyjnego oprogramowania.

  • Jest to po pierwsze niski próg wejścia, ponieważ minimalny depozyt wynosi tylko 250 Euro. Dla kogoś zaznajomionego ze światkiem Bitcoina będzie oczywiste, że to całkiem przystępna kwota.
  • Po drugie, Bitcoin Revolution oferuje konta demo. Czasem lekceważone, są jednak potężną bronią, bo pozwalają w warunkach maksymalnie zbliżonych do realnych przetestować możliwości programu i swoje umiejętności. Konto demo nie wymaga składania depozytu, można tworzyć bardzo różne strategie i dokładnie poznać Bitcoin Revolution z perspektywy gracza.

Wsparcie idealne

Bitcoin Revolution będzie też przyciągać nowicjuszy dość dużą ilością poradników. To ważne, bo przy rozpoczynaniu przygody z handlem automatycznym trzeba wyrobić sobie pewne nawyki i pozbyć się przyzwyczajeń związanych z „ręczną” grą. Poza tym do dyspozycji pozostaje dział wsparcia. Zgoda – tu i ówdzie jest on lepiej zorganizowany, za to Bitcoin Revolution przynajmniej w helpdesku ma ludzi, którzy znają odpowiedzi na techniczne pytania związane z platformą, co w innych kryptobotach wcale nie jest takie oczywiste.

Podsumowanie

Bitcoin Revolution nadaje się dla początkujących graczy z kilku powodów. To przede wszystkim łatwość gry i intuicyjny interfejs, ale duże znaczenie ma też bezpieczeństwo platformy. Wchodząc do tego świata dobrze mieć świadomość, że choć ryzyko związane z samą transakcją jest niezerowe, to operator i platforma pośrednicząca są podmiotami godnymi zaufania, którym można powierzyć niemałe w końcu środki z własnego konta.